Agenda

Geen activiteiten gevonden

VORMSELCATECHESE: Let It Shine 2024

Laatst bijgewerkt: vrijdag 23 februari 2024 Gepubliceerd: vrijdag 23 februari 2024
Geschreven door Lode Caes

Adventsviering met vormelingen 2019

Laatst bijgewerkt: maandag 02 maart 2020 Gepubliceerd: zaterdag 14 december 2019
Geschreven door Lode Caes

De gewone kerkgangers van de weekendmis waren verwonderd om, op zaterdag 14 december, zoveel jongeren in onze kerk van O.L.V.-Middelares te zien. Ook priester Ettien was aangenaam verrast. Het betrof dan ook één van de zes weekendvieringen waarop de vormelingen speciaal uitgenodigd zijn met hun gezin. Het is immers te bedoeling om hen gaandeweg (weer) vertrouwd te maken met de Eucharistie. Het groepje van catechist Insani is aan de beurt om het voortouw te nemen in deze adventsviering.

Lees meer...